Danes smo v našem Centru za starejše občane Lucija gostili člane Društva upokojencev Piran, ki so nam pričarali nepozabno dopoldne.
Sprva je prisotne pozdravil predsednik Društva upokojencev Piran, g. Zdravko Taškar, ki je z navdušenjem delil svoje misli o pomenu medsebojnega sodelovanja in povezanosti med generacijami.
Osrednjo točko dogajanja je predstavljal pevski zbor društva, ki ga je z navdušujočo energijo vodila pevovodja Barbara. Njihove pesmi so napolnile naše prostore s toplino in harmonijo, kar je bila izkušnja za vse prisotne. Po končanem nastopu je sledilo prijetno druženje ob čaju, piškotih in drugih svetlikajočih dobrotah, ki so jih spekle članice društva. Vse naše uporabnike so člani Društva upokojencev Piran razveselili s prijaznostjo in gostoljubjem, kar je še dodatno povečalo toplino in veselje v našem centru.
Hvala društvu upokojencev Piran za obisk in nepozabno doživetje. Veselimo se nadaljnjega sodelovanja in skupnih trenutkov!















